Studio Moderne - Eiffel Tower

  • Wi-Fi
  • Розміщення з домашніми тваринами заборонено

Studio Moderne - Eiffel Tower Paris розташовані на відстані близько 10 хвилин їзди від Ейфелевої вежі.

Токійський палац розміщений біля апартаментів, а станція метро Станція Commerce - на відстані 5 хвилин пішки. Апартаменти розташовані на відстані 3.3 км від площі Згоди. Помешкання також розташоване в межах 10 хвилин їзди машиною від залізничного вокзалу - Châtelet-Les Halles RER.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Studio Moderne - Eiffel Tower Париж
3 Pieces Proche Tour Eiffel
Ціна лише для моб. пристроїв

3 Pieces Proche Tour Eiffel

202 м від помешкання
USD 373 USD 336
за ніч
Grenelle Design
Ціна лише для моб. пристроїв

Grenelle Design

9.0
Блискуче 1 відгук
459 м від помешкання
Bel Appartement Parisien Proche Tour Eiffel
Ціна лише для моб. пристроїв

Bel Appartement Parisien Proche Tour Eiffel

8.0
Дуже Добре 2 відгуки
535 м від помешкання

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:00
    Реєстрація виїзду: з 05:00 до 11:00
    Номер ліцензії7511516715148
    Часті питання
    • У квартирі Studio Moderne - Eiffel Tower можна розмістити домашніх тварин?
      У квартирі Studio Moderne - Eiffel Tower не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • Ця квартира розташована біля залізничного вокзалу?
      Залізничний вокзал Châtelet-Les Halles RER розташований на відстані 4.8 км від цієї квартири.

    Розташування

    Map

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Studio Moderne - Eiffel Tower Париж

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити